במה כדאי להשקיע ב 2020 » מדריך מלא

מדריך שיענה על כמה שאלות חשובות טרם השקעה פיפלביז

בעידן החדש אנחנו תמיד רוצים להרוויח כמה שיותר וזה בסדר, הכירו את כל סוגי ההשקעות שיש כדי להבין מה באמת ההשקעה שהכי מתאימה לכם, פיפלביז

למה כולם חייבים להכיר את עולם ההשקעות ?

נושא חשוב מאוד שכולם חייבים להכיר בסוף כולם נבצע רכישות גדולות בחיים שלנו כמו דירה למגורים, רכישת קרקע עבור בנייה עתידית ועד מגוון מקומות שהעולם יביא אותנו לתחום ההשקעות.

 ועולם ההשקעות בדיוק מסתדר עם זה בגלל שאין הבדל ואני יסביר, כל משקיע בסוף היום גר בדירה וגם אותה הוא קנה בקובע של משקיע לא פראייר שמכיר לעומק את חוקי הנדל"ן בקיא במחירים של דירות באזור וידע ברגע האמת לבצע רכישה.

המשקיע יאתר גם דירות מתחת למחיר השוק כי הוא בקיא במחירם יודע לעשות בדיקות מקיפות לנכס לפני מכיר ליקויים והתמודדות מולם ועוד.

כמובן שזה מאופיין בהרבה מאוד סעיפים כמו בחירת אזור מגורים מעולה ובעל ביקוש דירה עם נוף ללא זיהום אוויר כמו כן לקיחת משכנתא בצורה יעילה על ידי יועץ משכנתאותועד לשכנים איכותיים הכל נבחר בקפידה על מנת לדעת לדעת שבכל עת יכול למכור ברווח.

מה הם אופציות ההשקעה שיש  ?

  • השקעה במניות – אולי ההשקעה הכי פופולארית שיש היום ניתן להתחיל מסכום נמוך יחסית כולם מכירים אותה היטב או שחושבים שמכירים את עולם המניות, יש תפיסה שאומרת שבשוק המניות מפסידים זה נכון חלקית אדם ללא ידע שבא לסחור בשוק ההון ללא ספק יפסיד, מוטב ללכת ליועץ השקעות או להשקיע בבנק – ואם כבר להשקיע להד רק על ידי קורס בשוק ההון.
  • השקעה בנדל"ן – עוד תחום מוכר מאוד בטוח ויציב תוכלו לרכוש דירה כיום ולקבל עליה עד 7% תשואה זה נתון מעולה בישראל רק שהכניסה אליו מאוד יקרה ככל הנראה אם יש לכם פחות מ מאתיים אלף שקל להשקעה נדל"ן בישראל פחות הכיוון שלכם.
  • השקעות בנדל"ן חו"ל – ענף שיותר מתאים לאנשים שרוצים לקבל תשואה גבוהה יותר ממה שיקבלו בארץ עד 15% והוצאה יותר נמוכה שם על נכס, לשם הדוגמה לקנות בגרמניה בניין דירות ב שלוש מאוד אלף אשר יכניס לכם כל חודש לאחד הוצאות אלפיים חמש מאות ש"ח.
  • קרקע להשקעה – תחום מתפתח מאוד בשנים האחרונות בישראל עקב ריבוי הבניה בארץ קרקעות רבות שלא מיודעות לבניה נמצאות בדרך לשינוי יעוד לבניה, זה אומר שאתם יכולים לרכוש קרקע חקלאית פחות ממאה אלף ש"ח ולחכות כמה שנים להפשרה ולקבל אחוזים מטורפים של 30% ואפילו יותר.
  • השקעות המונים בסטארט אפ – יש המון חברות הזנק בשנים האחרונות שעברו לגייס כספים בשוק הפרטי ואתם יכולים להשקיע בהם מסכומים מאוד נמוכים, אתם מקבלים מניות בחברה וברגע ששווי החברה עולה אתם נהנים מאחוזים יפים על סכום ההשקעה שלכם.פיפלביז
  • קרן השתלמות – זה  מוצר חיסכון לטווח  בינוני  ארוך פשוט מפקידים שם כסף  וכאשר הוא “נגמר” ניתן להוצאה בפעם אחת משונה מקצבה ושאר המוצרים הפנסיוניים. ניתן למשוך רק בסיום 6 שנים והוא פטור ממס, למידע על קרן השתלמות
  • רכישת עסקים פועלים – עסקים רווחים מאוד מוצעים היום למכירה עם וותק רב שנים ומחזורי רווחיות שפוט מעולים, כמו קיוסקים קטנות חניות של ירקות ועד אתרי אינטרנט מאוד חזקים שעושים מחזור חודשי של 30 אלף שקל בחודש כמו אתר שלנו קורסמי שנמכר ב 250 אלף ש"ח, אחוז התשואה בעסקים הוא מטורף.
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
Yakov Paz

Yakov Paz

בעלים של עסקים רבים מומחה בבניית מערכי מכירות אונליין וחושב שחייב להנגיש עולם ההשקעות מכאן צמח מגזין גלובל השקעות

כתיבת תגובה

לכל שאלה מוזמן להשאיר לנו פניה

שתף עם חברים

פופולרי במגזין ההשקעות

השקעות חדשות שלנו אצלך בנייד

רוצה לקבל עדכונים ?!

קטגוריות ראשיות

כתבות נוספות

איך להשקיע במניות

איך להשקיע במניות » מדריך

איך להשקיע במניות » מדריך גלובל השקעות תענה על השאלה – איך להשקיע במניות    למה להיכנס להשקעה במניות ? למי מתאים עולם המניות ?

סגירת תפריט