ייעוץ משכנתאות » איך לוקחים משכנתא ?

הלוואת המשכנתא – אחת ההלוואות הגדולות והמשמעותיות ביותר בחייהם של רבים

הלוואת המשכנתא היא ללא ספק אחת ההלוואות הגדולות ביותר בחייהם של רבים. ייעוץ משכנתאות כיום יש לא מעט מסלולים שונים ושלל אפשרויות לבחירה של לקיחת משכנתא מה שמחייב אתכם להגיע מוכנים. ההבדלים בין המסלולים והאפשרויות השונות יכולים לבוא לידי ביטוי בעשרות ואף מאות אלפי שקלים בתשלום המשכנתא.

אז אם גם אתם רוצים לקבל את ההלוואה הכדאית, המותאמת והטובה ביותר עבורכם, חשוב שתכירו את יועצי המשכנתאות. בדומה להליך משפטי בו האזרח הפשוט נעזר בעורך דין מקצועי בשל קוצר הבנתו ונסיונו בתחום, כך גם בעולם המשכנתאות, ניתן להיעזר באיש מקצוע אשר למד היטב ומכיר את כלל מסלולי המשכנתאות על בוריו מה שיכול לעזור לכם בכל דירה להשקעה

ידיעותיו מקנות ללקוח יתרונות רבים ומשמעותיים אשר מעבר לחיסכון הכלכלי האדיר, הן יכולות להתאים מסלול שפוי והגיוני שימנע מצבים של דוחק כלכלי לאורך כל שנות החזרי ההלוואה.

חיסכו עשרות אלפי שקלים – כל ההבדלים בין היועץ שהבנק מעמיד לרשותכם לבין יועץ פרטי

חשוב להדגיש, קיים פער גדול בין יועצי משכנתאות פרטיים לבין יועצי המשכנתאות שהבנקים מעמידים לרשות הציבור. יועצי המשכנתאות של הבנקים משרתים בראש ובראשונה את הצרכים של הבנק לפני שמתפנים לחשוב על צורכי הלקוח.

חשבו על זה, ככל שהלקוח ישלם פחות על הלוואת המשכנתא שלו, הבנק יקבל פחות, וככל שהלקוח ישלם יותר, הבנק יקבל יותר. לכן, קיימת חשיבות רבה להיעזר ביועץ משכנתאות פרטי אשר כל מטרתו היא לשרת את צורכי הלקוח בלבד.

יועצי משכנתאות מקצועיים אשר עברו מסלול הכשרה קפדני יכולים לחסוך עשרות ואף מאות אלפי שקלים בהחזרי המשכנתא בשל היכרות מעמיקה עם כל המסלולים והתנאים שניתן לקבל.

מעבר לחיסכון הכלכלי, התאמה אישית של תמהיל משכנתא נכון

אך מעבר לחיסכון הכלכלי, יועץ משכנתאות פרטי ישב עם הלקוח על מנת להבין את יכולותיו הכלכליות ולהתאים עבורו תמהיל מנצח. חשוב להדגיש ולומר כי התמהיל הוא חלק מרכזי אם לא המרכזי ביותר בקבלת הלוואת המשכנתא.

יועץ משכנתאות פרטי ישאל את הלקוחות אודות יכולתם הכלכלית, שינויים עתידיים אשר עתידים להתרחש במהלך שנות החזרי המשכנתא

כמו: סיום שנות לימודים ותחילת עבודה במשכורת גבוהה יותר, קידום צפוי בעבודה, התרחבות המשפחה שכנראה תעלה את ההוצאות, התחדשות עם רכב חדש בעתיד הקרוב או השתחררות סכום כסף ממענק כלשהו. כלל הנתונים הללו ועוד רבים נוספים יאפשרו ליועץ המשכנתאות הפרטי שלכם להתאים עבורכם את התמהיל המנצח.

גם אם לקחתם משכנתא בעבר, ייעוץ משכנתאות יוכל לסייע – הכירו את הליך מחזור המשכנתא

גם אנשים שכבר לקחו משכנתא בעבר יכולים להיעזר בשירותיו של יועץ משכנתאות בהליך מחזור משכנתא. בהליך מחזור המשכנתא לוקחים הלוואה נוספת בתנאים שונים לכיסוי המשכנתא הקודמת וכך נשארים עם התנאים החדשים בלבד.

בעזרת שיטה זו ניתן לשנות את כל תנאי המשכנתא שלכם ולהצליח ליהנות מתנאים טובים יותר בהתאם לשינויי התנאים שניתנים בשוק.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
Yakov Paz

Yakov Paz

בעלים של עסקים רבים מומחה בבניית מערכי מכירות אונליין וחושב שחייב להנגיש עולם ההשקעות מכאן צמח מגזין גלובל השקעות

כתיבת תגובה

לכל שאלה מוזמן להשאיר לנו פניה

שתף עם חברים

פופולרי במגזין ההשקעות

השקעות חדשות שלנו אצלך בנייד

רוצה לקבל עדכונים ?!

קטגוריות ראשיות

כתבות נוספות

איך להשקיע במניות

איך להשקיע במניות » מדריך

איך להשקיע במניות » מדריך גלובל השקעות תענה על השאלה – איך להשקיע במניות    למה להיכנס להשקעה במניות ? למי מתאים עולם המניות ?

סגירת תפריט